11 Kasım 2006

... devam ...

uzun suredir yazı yazamadım buraya . neden böyle oldu? nerde yanlış yaptık? hayatın akışı bizi nereden nereye savurdu? hayır bu bir veda olmamalı, bu kadar kolay teslim olmamalıyım . henuz pes etmek için çok erken , mutlulukları yakalamam için hiç geç kalmış sayılmam . . .
yani istesem böle şeler de yazabilirim tabi ama format gereği yazmıyorum ;p ha format benim elimde olan bir şey ama butun yazıların kıllıklarının suçunu formatta bulmak benim hoşuma gidiyor belki , belki de kendimle çelişiyorumdur , belki de . . amaan neyse ;) simdi uzun suredir yazı falan yazmadım ya, neden?? araya sınav girdi böyle kol gibi ; sınavdan once de duygum canım bitanem antalyamıza geldi , beni mutlu mesud bahtiyar yaptı(zaten nerde olursa olsun her zaman öyle yapar da) . . o zamanlarda buralara bir şeyler yazamadım . aslında yazabilincek çok dolmuş(minibüs) anılarım , yemekhane muhabbetlerim , dersteki abzürtlükler oldu. ama nete bile ender girebilir oldum. bu uzun sure soluklanmanın ardından devam niteliği tasıyan bi yazı olabilir, olmayabilir de ;p sizi şenlendirmek için bi kaç eski albüm kapagıyla bu yazıyı noktalayayım-fotolayayım . . .


benim de ondan var hakkı abey - ben de vurucam mahsun gardaş ;p

8 yorum:

Emir Bey dedi ki...

ahuzhauhuazuahuauahzuahuahuahuha :) yıllarca gülebilirm bu iki poza yahu :)

Adsız dedi ki...

uzun zamandir bekliyoduk...

kagan dedi ki...

başına bir şey geldi zannettim.bu arada resimler güzelmiş

lavender dedi ki...

duygu (L) orçun.
kıskanmıorm
imreniyorumm!

orcay han dedi ki...

emir hey : o donemde album cıkarmalıydık biz unkapanında , bi hatıra olurdu bu tarz ahauhza
isimsiz şahıs : bekletmek istemezdim ;p
kagan : enteresan giriş ve surpriz bitirişleri seviyorum abi :)
lavender : darısı basına ne diim ;p nazar degdirme de :)

Adsız dedi ki...

Benim de bir intizarım var orçun:niye yeni post yazılmıyor? araştırmacı blogger orçay beyi görev başında beklioruz.cık..cık..cık
Konuyla alakalı olarak:duygu seni mutlu mesut bahtiyar etmenin yanında bide heyecanlı yapıo:))

orcay han dedi ki...

yeni postu azarlaman uzerine değil , kendim istediğim için yazdım ;p oku hadi oku bole dedim diye okumamazlık etme.. heyecanlı yapıyor demeek, doğrudur da, sen bi de beni onunla bulusmadan onceki dakikalarımda gör :)

Adsız dedi ki...

Yok abi yok.Girecen unkapanına elinde 2 kalaşnikovla(yazılışa gel :D ) "Kardeşim bu kasedi sen mi yaptın" diye soracan.Sonra adam ağzını açmadan tetiğe yerleştirecen parmağı.Herkes ölene kadar ayrılmayacan mekandan.

Kurtuluş yolu budur!